St. Louis Masters 
                           Mile Meet 2001 - 1/28/01                            
                   Parkway South High School, Ballwin, MO
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 30-34 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Shinn, Michele            33 SLAM-OZ                       12:00.10  
 
Event 2  Women 19-24 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kondla, Tracy             23 SLAM-OZ                       22:15.55  
 
Event 2  Women 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Garverick, Stacey         29 SLAM-OZ                       24:30.83  
  2 Ott, Laurie K             27 SLAM-OZ                       26:39.84  
 
Event 2  Women 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Manion, Margaret          32 SLAM-OZ                       22:10.68  
  2 Streb, Lynn               33 SLAM-OZ                       26:00.27  
 
Event 2  Women 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Richmond, Susan           39 SLAM-OZ                       21:43.14  
 
Event 2  Women 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Letendre, Diane           49 SLAM-OZ                       23:00.73  
 
Event 2  Women 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McDowell, Teresa          50 SLAM-OZ                       26:35.42  
 
Event 2  Women 55-59 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mueller, Ardeth           59 SLAM-OZ                       21:06.64  
 
Event 2  Men 25-29 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohler, Aaron             29 SLAM-OZ                       19:14.68  
  2 Friedman, Jeremy          28 SLAM-OZ                       20:25.68  
  3 Barthel, Erik             28 SLAM-OZ                       28:49.28  
 
Event 2  Men 30-34 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopson, Bruce             34 SLAM-OZ                       18:40.64  
  2 Gunderson, Karl           31 SLAM-OZ                       19:31.92  
  3 Streb, Tim                32 SLAM-OZ                       19:32.86  
  4 Duchild, Paul             31 SLAM-OZ                       20:08.52  
  5 Wania, Dave               31 SLAM-OZ                       34:48.80  
 
Event 2  Men 35-39 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Craig            35 SLAM-OZ                       23:13.42  
 
Event 2  Men 40-44 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gowler, Mark              44 SLAM-OZ                       19:58.60  
  2 Keating, Ray              41 SLAM-OZ                       20:06.42  
  3 Seelman, Kevin            42 SLAM-OZ                       27:41.63  
 
Event 2  Men 45-49 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Grebenc, Bill             47 SLAM-OZ                       24:42.59  
  2 Sherwood, David           46 SLAM-OZ                       26:25.87  
 
Event 2  Men 50-54 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schell, Mike              50 SLAM-OZ                       21:44.87  
 
Event 2  Men 75-79 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Blake, Robert S           76 SLAM-OZ                       21:10.75